אודות

חברת המשפץ בע"מ היא עסק לציפוי מתכות ואל-מתכות בכרום קשה.השירות ניתן לעסקים וללקוחות פרטיים כאחד ומיועד לציפוי מגוון רחב של מוצרים בכל ענפי התעשיה.

מחלקת הציפוי

המחלקה כוללת 2 אמבטיות לציפוי כרום. ציפוי כרום הוא תהליך אלטקרוליטי המתבצע באמצעות הולכת זרם חשמלי בתמיסה מימית.עובי הציפוי נע בין מיקרונים בודדים למ"מ אחד. בתוך מחלקה זו קיימת מחלקה נוספת אשר תפקידה מיסוך החלקים לפני הציפוי כך שרק האזורים שצריכים לקבל ציפוי אכן יצטפו.

מחלקת ההשחזה

במחלקה מכונות להשחזה עגולה (בין עוקצים),השחזה שטוחה,פנימית והונינג. כאן נעשית ההכנה לחלקים לפני כניסתם לציפוי ו/או הגימור למידה סופית. מטרת ההשחזה הראשונית כאשר נדרש ציפוי כרום היא ניקוי פני השטח מפני פגמים שכן ציפוי הכרום מעתיק את פני השטח אותו הוא מצפה. מטרת ההשחזה הסופית היא ליישר את פני השטח המצופים שכן החל מעובי מסויים עובי הציפוי אינו אחיד ולכן יש ליישרו בהתאם למתאר החלק.   המפעל מספק שירותים גם לענף הייצור של חלקים חדשים לתעשייה.מדובר בציפוי כרום לחלקים חדשים כדי למנוע את הפגיעה במתכת הבסיס כאשר החלק עובד. המפעל עובד גם עם התעשיות הבטחוניות – אנו מבצעים את כל סוגי שיפוץ/הנצלה וטיפול בחלקים ישנים וחדשים כאחד. החברה מונה 8 עובדים ובאמתחתה מעל ל50 שנות ניסיון ומצויינות.

צור קשר

השאירו פרטים